{phocagallery view=category|categoryid=916|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

To motto, które można odnieść do niecodziennych zajęć, jakie odbyły się 10 marca 2017 r. w klasie IVb. Na lekcje przybyły panie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kartuzach i przeprowadziły warsztaty dotyczące agresji. Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiedzę na temat agresji oraz konstruktywnych sposobów reagowania. Poznali charakterystyczne cechy agresywnego zachowania, różnice między agresją, a przemocą, różne rodzaje przemocy rówieśniczej. Poszerzyli wiedzę na temat zasad poprawnej komunikacji, kształcili umiejętność opanowania i przezwyciężania złości i agresji. Zajęcia wzbudziły wśród uczestników wiele emocji i uświadomiły, że poczucie bezpieczeństwa jest istotnym elementem uczniowskiego życia.