{phocagallery view=category|categoryid=911|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Na 8 marca Paweł, Szymon i Nikodem z Va przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek z klasy, upiekli pyszne babeczki. To nie był koniec niespodzianek!

9 marca uczniowie klasy IVb i Va wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Gdańska do największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki "Loopy’s World" na najbardziej energetyczny Dzień Kobiet. To właśnie chłopcy wpadli na pomysł, aby klasowe obchody tego święta uczcić właśnie w prawdziwym raju dla dzieci, placu zabaw z różnego rodzaju zjeżdżalniami, kolorowymi boiskami, trampolinami, tunelami, tajemniczymi przejściami, mini ścianką wspinaczkową, basenami z piłkami, armatkami i wulkanami na sprężone powietrze. Dziewczętom bardzo spodobał się pomysł, by zamiast symbolicznego kwiatka, otrzymać bilet wstępu do krainy świetnej rozrywki. Zabawa zaczęła się od razu po wejściu na teren placu, uczniowie z ogromną radością korzystali ze wszystkich atrakcji. Po 1,5 godzinnej zabawie wygłodniali pojechaliśmy do Mc Donalda, gdzie mogliśmy nabrać energii i odzyskać siły, które utraciliśmy podczas zabaw.

Wyjazd do Loopy’s World dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Były to nie tylko energiczne obchody dziewczęcego święta, ale również świetna zabawa dla całej klasy.