{phocagallery view=category|categoryid=901|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

W dniu 11 lutego 2017 r. w parafii w Starej Kiszewie odbyły się III Szachowe Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej. Turniej rozpoczął się o godzinie 11:00 po Mszy Świętej która jest oficjalnym rozpoczęciem zmagań przy szachownicy. Turniej został podzielony na grupy: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, "Dla Opiekunów". W turnieju łącznie wystartowało 59 zawodników.

W turnieju tym wziął udział uczeń Michał Cylke, zdobywając 12 miejsce w swojej kategorii wiekowej, a w kategorii "Dla Opiekuna" wystąpił p. Janusz Cylke (tata Michała), który wywalczył wynik punktowy 4,5/7 zajmując 2 miejsce.

Gratulujemy uzyskanych wyników!