{phocagallery view=category|categoryid=899|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

7 lutego 2017 r. w Zespole Szkół w Staniszewie odbyła się XI edycja Kartuskiego Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim. Jest to konkurs sprawdzający wiedzę z zakresu angielskiej gramatyki, słownictwa, zwrotów języka mówionego i kultury krajów anglojęzycznych. W tym roku swoją wiedzę sprawdzali uczniowie klas IV - VI ze szkół gminy Kartuzy i Sierakowice. Ostatecznie w gronie nagrodzonych uczniów znalazło się aż 4 naszych reprezentantów. I miejsce w swojej grupie wiekowej oraz tytuł Mistrza Języka Angielskiego Ziemi Kartuskiej 2017 zdobyła uczennica klasy VIb Zofia Wolska, II miejsce zajął Fabian Wódczyński z klasy VIb, zaś wśród uczniów klas piątych III miejsce zdobył Jakub Bałenkowski z klasy Vc, a IV miejsce zdobył uczeń klasy Vb Bernard Roszkowski.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników!