{phocagallery view=category|categoryid=892|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 16 stycznia, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły pojechali na lodowisko do Hali Olivia w Gdańsku.

To była doskonała inauguracja tegorocznych ferii zimowych! Wyjazd był okazją nie tylko do doskonalenia techniki jazdy na łyżwach, propagowania sportu zimowego i aktywnego stylu życia, ale służył też integracji uczniów i dobrej, bezpiecznej zabawie. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wielu zaliczyło upadek i to nie jeden. Wszyscy jednak bawili się znakomicie.

Utrudzeni szaleństwem na lodzie wstąpiliśmy do McDonalda. Po posiłku czekała nas jeszcze jedna atrakcja! Iluminacje w Parku Oliwskim! Po krótkim spacerze alejkami parku o godzinie 16:15 przenieśliśmy się w bajkową krainę. Wokół nas rozbłysnęło pół miliona światełek. Największe wrażenie zrobiły na nas kurtyny świetlne w jednej z alejek, które mają ponad 12 metrów wysokości, a także fontanna świetlna oraz liczne iluminacje alejek. Na fasadzie Pałacu Opatów mogliśmy zobaczyć projekcję z ruchomymi obrazami. Wrażenia niesamowite!

Zmęczeni, ale zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy późnym wieczorem do domu ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć. To był piękny początek feryjnej laby. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Krystyna Gołąbek, Hanna Grzenkowska, Krystyna Stankowska i Danuta Milewczyk.