{phocagallery view=category|categoryid=889|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 17 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne dla dzieci z klas 0 – III. Nasze spotkanie zostało zorganizowane w ramach zajęć feryjnych. Zajęcia rozpoczęliśmy od poznania siebie nawzajem, następnie przystąpiliśmy do dokładnego mycia rąk oraz warzyw i owoców potrzebnych nam do wykonania pizzy oraz deseru. Z dużym zapałem wszyscy zabrali się do pracy. Dzieci z zaciekawieniem poznawały tajniki tworzenia dobrego ciasta do pizzy oraz z uwagą dobierały swoje ulubione składniki. Kolejnym krokiem, do którego przystąpiliśmy było wykonanie deseru. Przygotowaliśmy wielosmakowe galaretki, którymi po wystygnięciu napełniliśmy wydrążone skórki pomarańczy oraz cytryny. To była naprawdę świetna zabawa oraz prawdziwa uczta dla naszego podniebienia!