{phocagallery view=category|categoryid=882|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas trzecich z naszej szkoły uczestniczyli w projekcie „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”. W październiku, po spotkaniu z policjantami, wszystkie dzieci wykonały konkursowe prace plastyczne dotyczące sylwetki dzielnicowego i specyfiki jego służby. 19 grudnia 2016 roku w Sali Teatralnej Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego podczas gali finałowej odbyło się podsumowane przedsięwzięcia oraz zostały ogłoszone wyniki konkursu. Z 65 szkół podstawowych województwa pomorskiego 195 uczniów uhonorowano wspaniałymi nagrodami. Każdy laureat otrzymał pamiątkowy dyplom, plecak, bidon, odblaskową maskotkę oraz zestaw klocków lego lub zabawkę z nazwą projektu.

Ogromnym sukcesem okazały się prace uczniów z Dwójki:

  • I miejsce zajęli: Dominik Kobiela, Oliwia Metza, Nina Gregorowicz
  • II miejsce zajęli: Monika Tusk, Paulina Lewańczyk, Liwia Skierka
  • III miejsce zajęli: Aleksandra Littwin, Krystian Kopp – Ostrowski, Bartłomiej Wolski

Prace zdobywców pierwszych miejsc zostaną wykorzystane do wydania kalendarza na rok 2017. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom sukcesu!