{phocagallery view=category|categoryid=878|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 21 grudnia tradycyjnie tuż przed świętami odbyła się wigilia Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Na spotkanie przybyli pani Krystyna Stankowska – opiekun Samorządu Uczniowskiego, pani Hanna Grzenkowska – opiekun starszej grupy "Sztubaków" i przedstawiciele samorządów klasowych. Swoją obecnością zaszczycił nas także pan dyrektor Piotr Kloczkowski. Tradycyjnie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i przełamaliśmy się opłatkiem. Każdy z obecnych przygotował drobny upominek dla kolegi, koleżanki, a pani Krystyna obdarowała uczestników spotkania słodyczami.

Wspólnie spędzony czas upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Czas wspólnego biesiadowania był wspaniałą okazją, by jeszcze bardziej nas zintegrować. Chciałoby się powiedzieć  "Chwilo trwaj!".