{phocagallery view=category|categoryid=880|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 12 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 28 w Gdyni odbyły się Finały Wojewódzkie w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn z następujących szkół województwa pomorskiego: SP Nr 28 Gdynia, SP Płóczno, SP Nr 50 Gdańsk, SP Otłowiec, SP Straszyn oraz reprezentacja naszej szkoły w skład której wchodzili Dawid Michna i Samuel Michna. W wyniku losowania dokonano podziału na 2 grupy po 3 zespoły. Po rozegraniu meczy w grupie w systemie "każdy z każdym" uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce w grupie i awansowali do gry o III miejsce. W tej rozgrywce byli bezkonkurencyjni i wygrywając mecze 3:0 zajęli III miejsce w turnieju. Gratulujemy ogromnego sukcesu!