{phocagallery view=category|categoryid=879|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

13 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach odbył się IX Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Kartuz. Do turnieju tego jak corocznie zgłosiło się 5 drużyn z gminy Kartuzy, a mianowicie: SP Brodnica Górna, SP Dzierżążno, SP Nr 1 Kartuzy, SP Nr 5 Kartuzy i drużyna z naszej szkoły. Turniej rozegrano w systemie "każdy z każdym". Turniej ten miał na celu popularyzację koszykówki wśród dzieci. Cieszył się dużym zadowoleniem i przyniósł dzieciom wiele radości. Na koniec turnieju wszystkie dzieci otrzymały medale i słodkie upominki, a drużyna otrzymał puchar.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

 1. Brzeska Julia
 2. Wilczewska Kornelia
 3. Langa Inga
 4. Bolduan Weronika
 5. Kąkol Margareta
 6. Lipska Daria
 7. Wolska Nadia
 8. Wendt Zofia
 9. Szwichtenberg Kornelia
 10. Rychert Roksana
 11. Mielewczyk Karolina
 12. Korytowska Anna