{phocagallery view=category|categoryid=877|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W środę, 21 grudnia w naszej szkole było bardzo świątecznie, a to za sprawą klasowych wigilii. Już od rana uczniowie w swoich klasach nakrywali stoły białymi obrusami i stawiali na nich iście wigilijne potrawy. Nie zabrakło symbolicznych elementów "wieczerzy" wigilijnej: dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń, śpiewania kolęd i obdarowywania się prezentami.

Po tak świątecznie spędzonych chwilach, uczniowie klas IV - VI udali się do Centrum Kultury, aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez zespół teatralny Świetliki. Jak zawsze było to przedatawienie na wysokim poziomie. Uczniowie pod kierunkiem pani G. Jankowskiej tym razem w swoim przedstawieniu odnieśli się do "Opowieści wigilijnej" K. Dickensa, w którym to dobro jak zwykle zwyciężyło zło i pokazali, że liczy się również dobro drugiego człowieka.

I tak w świątecznym klimacie rozpoczęliśmy oczekiwania na te właściwe święta Bożego Narodzenia. Wszystkiego dobrego i szczęśliwego Nowego Roku!