30 listopada odbyła się w naszym oddziale przedszkolnym zabawa andrzejkowa. Nasze maluchy świetnie się bawiły. Największą radość sprawił dzieciom konkurs "Kim będę w przyszłości?". Losując cukierek z karteczką dowiedzieliśmy się, że nasze przedszkolne mury opuści spore grono policjantów, aktorek, pisarzy, lekarzy i innych ciekawych osobistości. Oczywiście, nie mogło zabraknąć wróżby z wosku:). Andrzejkowa magia przeplatana była wesołymi tańcami do piosenek z dziecięcego repertuaru.

Dodatkową atrakcją był eksperyment "Wybuch wulkanu". Do przygotowanej wcześniej konstrukcji wsypaliśmy odrobinę sody oczyszczonej i czerwonego barwnika. Następnie dodaliśmy ocet, aby wywołać reakcję chemiczną. Substancje natychmiast ze sobą zareagowały ukazując naszym oczom piękny, pienisty, wulkaniczny wybuch.

Nasze "Andrzejki" były pełne radości i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka :).