{phocagallery view=category|categoryid=870|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Zwierzęta potrzebują szacunku, ale też i naszej pomocy. Taki był cel szkolnej wystawy plansz, z którymi mogli zapoznać się nasi uczniowie.

Nie tylko psy i koty, z którymi mamy na co dzień najbliższy kontakt, ale również zwierzęta dzikie, które często bytują w naszych miastach, takie jak: ptaki, jeże, wiewiórki potrzebują pomocy człowieka. Nie odwracaj się obojętnie – działaj! Od Twojego zaangażowania zależy ich życie i zdrowie. Czasem możesz im pomóc bezpośrednio, czasem wspierając inicjatywy prozwierzęce. Każda pomoc jest cenna, każda pomoc zmienia sytuację zwierząt na lepsze. Możesz pociągnąć za sobą innych ludzi, zachęcić ich do działania na rzecz zwierząt. Zwierzęta często nie poradzą sobie same. Musimy być ich głosem.

Szkolna wystawa została zorganizowana dzięki p. Katarzynie Sikorskiej - pracownikowi Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja".