{phocagallery view=category|categoryid=868|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 26 listopada 2016 r. o godz. 13:00 na Kartuskiej Pływalni Neczk w Kartuzach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Wodnej dla Szkół Podstawowych. Do tych zawodów zgłosiło się 12 szkół z gminy Kartuzy. Uczestników podzielono na 4 grupy po 3 drużyny. Nasza szkoła została wylosowana do grupy D w której znalazły się również szkoła z Kiełpina i z ZSO Nr 2 w Kartuzach. Rozegraliśmy mecze w systemie "każdy z każdym", w których zremisowaliśmy z Kiełpinem 4:4 i przegraliśmy z ZSO Nr 2 w Kartuzach 7:4 co dało nam 2 miejsce w grupie. W skład zespołu wchodziły następujące osoby:

  1. Kwidziński Wojciech
  2. Leik Nikodem
  3. Chrobiński Sebastian
  4. Grzenia Maciej
  5. Merchel Klaudia
  6. Metza Klaudia
  7. Fierka Agnieszka
  8. Niklas Patrycja