{phocagallery view=category|categoryid=864|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 25 listopada dzieci z klas IIb i IId udały się na wycieczkę do Drzewiny, aby tam spotkać prawdziwego Świętego Mikołaja. W Przystanku Świętego Mikołaja było mnóstwo atrakcji. Na początku wszystkie dzieci powitał pomocnik Świętego Mikołaja – sympatyczny elf. Kolejnymi punktami programu była szopka ze zwierzętami, następnie Wioska Lapońska i spotkanie z ich mieszkańcami, oglądanie filmu, kiermasz świąteczny oraz warsztaty plastyczne, na których dzieci własnoręcznie ozdabiały bombki i komponowały stroiki świąteczne. Wreszcie nadszedł czas na niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem. Mikołaj przywitał dzieci w przepięknym, bajkowym pokoju. Tu cierpliwie wysłuchał opowieści o marzeniach i pragnieniach naszych milusińskich. Dzieci obiecały być grzeczne i napisać listy do Św. Mikołaja.

Teraz wystarczy cierpliwie czekać i życzyć wszystkim dzieciom, aby ich marzenia się spełniły, bo przecież "święta to czas niespodzianek, a niespodzianki kocha świat".