{phocagallery view=category|categoryid=861|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Mimo iż do 30 listopada jeszcze kilka dni, to nasi uczniowie 24 listopada, w czwartek, beztrosko bawili się na dyskotece andrzejkowej. Najpierw uczniowie klas najmłodszych, a póżniej klas IV - VI. Aby się bawić, potrzebna była muzyka, za którą w klasach starszych odpowiedzialni byli uczniowie z VIb. Atmosferę dyskoteki podkreśliła odpowiednia dekoracja: kolorowe balony, plakaty z motywami andrzejkowymi i kolorowe konfetti przygotowane przez klasę VIa. Uczniowie klas młodszych bawili się wyśmienicie i tego mogliby pozazdrościć im koledzy z klas starszych. W przyrodzie musi być równowaga, i tak po przyjemności, jaką dała uczniom dyskoteka, musi być teraz czas na naukę, bo koniec półrocza tuż, tuż.