{phocagallery view=category|categoryid=859|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W piątek 25 listopada w grupie przedszkolnej uroczyście obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowi przyjaciele zapełnili niemal cała salę. "Przybyli" ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W piątkowy dzień można było się o tym przekonać. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, różowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w "Krainie Pluszowego Misia". Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie". Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Piątkowy dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego pluszowego przyjaciela kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Na koniec, każdy z uczestników zabawy otrzymał dyplom "Przyjaciela Pluszowego Misia".