{phocagallery view=category|categoryid=860|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W minionym miesiącu maluchy z oddziału przedszkolnego poznawały różne urządzenia elektryczne. Omówione zostało przestrzeganie zakazu samodzielnego obsługiwania, włączania i wyłączania z sieci oraz dotykania gniazdek elektrycznych. Poprzez liczne gry i zabawy ruchowe dzieci rozwijały swoją sprawność ruchową. Nie obyło się też bez nauki nowej piosenki.

W dniu 10 listopada 2016 r. obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Głównym celem naszych zajęć było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Dzieci obejrzały krótki film i wykonały prace plastyczne przedstawiające symbole narodowe. Zapoznaliśmy się też z melodią i słowami hymnu Polski. Po zajęciach udaliśmy się na apel. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze maluchy uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym oddziale przedszkolnym i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych "Małych Polaków".