{phocagallery view=category|categoryid=857|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie klas VI (w różnych terminach) pod opieką wychowawczyń odwiedzili w Centrum Inicjatyw Edukacyjnych. Były to zajęcia edukacyjne i dotyczyły bardzo pozytywnego tematu, a mianowicie szczęścia. Na początku przywitała nas pani dyrektor p. Anna Dereń, która zaprosiła dzieci do czarodziejskiej kawiwrenki, a tam przy muzyce i przepysznych ciasteczkach rozmawiała z dziećmi o szczęściu. Następnie w grupach uczniowie tworzyli szczęśliwą historię Feliksa - bohatera spotkania. Po zakończeniu prac dzielili się tym, co wypracowali. Zajęcia były bardzo ciekawe, pouczające i co najważniejsze, dzieci świetnie się bawiły. Zajęcia zawierały elementy: rozmowy, pisania, rysowania, czytania.

Uczniowie w podsumowaniu stwierdzili, że szczęście dla każdego jest czymś innym i to jest wielki skarb. Owocem tych spotkań będzie prawdopodobnie książka o Feliksie i jego szczęściu.