{phocagallery view=category|categoryid=846|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Miesiąc październik obfitował w szkole w konkursy kuratoryjne. Nasi uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Do konkursu na etapie szkolnym zgłosiło się bardzo dużo uczniów. Kryteria opracowane przez Kuratorium Oświaty pozwoliły wyłonić uczniów, którzy awansowali do etapów rejonowych. I tak:

w konkursie z języka polskiego do etapu rejonowego awansowali:

  • Agnieszka Fierka z VIb
  • Agnieszka Marszk z VIb
  • Jakub Bałenkowski z Vc
  • Agata Maja Bielecka z Vb

w konkursie z matematyki do etapu rejonowego awansowali:

  • Zosia Wolska z VIb

w konkursie z języka angielskiego do etapu rejonowego awansowali:

  • Fabian Włódczyński z VIb

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach na etapie szkolnym serdecznie gratulujemy wiedzy, ale jak to zawsze bywa, trzeba wybrać najlepszych z najlepszych. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym!