{phocagallery view=category|categoryid=854|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Maluszki z oddziału przedszkolnego odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną dla Dorosłych i Dzieci. Uczestniczyły w zajęciach o tematyce jesiennej przygotowanych przez Panią Emilię Pakur. Przedszkolaki wybrały się w podróż po najciekawszych zakątkach naszego kraju. Odwiedziły min. Gdańsk, Mazury, Kraków, Zakopane, aby z bohaterami książeczki poznać ciekawe obiekty i miejsca znajdujące się w danym regionie naszego kraju. Podróż dostarczyła wiele ważnych informacji, które dzieci wykorzystały podczas rozwiązywania krzyżówki, żeby dowiedzieć się hasła, które było głównym celem naszego spotkania "Co nam jesień w swoich darach niesie?". Przedszkolaki szukały w różnych pomieszczeniach biblioteki rekwizyty, które towarzyszą jesieni np.: kalosze, parasol, kosz z owocami, kasztany, a nawet koperty z zagadkami o tematyce jesiennej.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły Pani Emilii słodką niespodziankę oraz przygotowaną z paniami kartkę z podziękowaniem za zaproszenie i ciekawe zajęcia.