{phocagallery view=category|categoryid=852|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W czwartym tygodniu października przedszkolaki realizowały temat "Nasi Ulubieńcy", wyklejały kawałkami wełny kontury kota. W ten sposób utrwaliły sobie części ciała zwierząt oraz rozwijały sprawność manualną. Następnie prace zostały powieszone w sali. Dużo rozmawialiśmy o zwierzątkach - z jakich części ciała składają się zwierząta, jakiego są koloru, które zwierzęta można hodować w domu. Dzieci opowiadały o tym, jak dbać o zwierzątka (kotka, pieski, rybki).

W tym tygodniu odbył się "Dzień Dyni". Tego dnia przedszkolaki ubrały się na pomarańczowo, odbyły się konkursy, pieczenie babeczek, kręcenie balonów oraz tańce przy muzyce.

W wolnym czasie postanowiliśmy odwiedzić cmentarz, grób Nieznanego Żołnierza z okazji zbliżających się świąt - Wszystkich Świętych oraz 11 listopada.