{phocagallery view=category|categoryid=838|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Chętni uczniowie klas IV - VI mogli wziąć udział w Kuratoryjnym Konkursie z Języka Polskiego. Przewidziane są trzy etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki. 20 pażdziernika odbył się etap pierwszy, do którego przystąpiło 19 uczniów. Maksymalnie można było zdobyć 40 punktów, a żeby zakwalifikować się do II etapu, trzeba było wykonać zadania conajmniej w 70% . Po sprawdzeniu prac przez komisję, najlepiej poradzili sobie z tym zadaniem:

  • Jakub Bałenkowski z Vc,
  • Agnieszka Marszk z VIb,
  • Agnieszka Fierka VIb,
  • Agata Bielecka z Vb.

Gratulujemy wyżej wymienionym uczniom wiedzy i możliwości dalszego sprawdzania swojej wiedzy, ale już w gronie uczniów z innych szkół. Powodzenia w następnym etapie i będziemy trzymać kciuki!