{phocagallery view=category|categoryid=837|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 24 października o godz. 9:00 na boisku przy Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach odbył się gminny etap "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" dla klas IV - V. Do tych zawodów zgłosiło się pięć drużyn, a mianowicie Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Szkoła Podstawowa z Kolonii, Szkoła Podstawowa ze Staniszewa, Szkoła Podstawowa z Mirachowa oraz nasza szkoła pod opieką p. Marcina Adamczyka. Rozegrano mecze w systemie "każdy z każdym". Po rozegraniu wszystkich meczy zajęliśmy 2 miejsce. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

  1. Oliwier Dobka
  2. Dawid Michna
  3. Paweł Paracki
  4. Paweł Jurek
  5. Olaf Klamrowski
  6. Jakub Bałenkowski
  7. Aleks Nieleszczuk
  8. Jakub Myszk
  9. Nikodem Kitowski