{phocagallery view=category|categoryid=834|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

14 października w Polsce obchodzimy święto Dnia Edukacji Narodowej. Nasi uczniowie, jak zresztą co roku, nie zapomnieli o swoich pedagogach i przygotowali dla nich przepiękną akademię. Trzecioklasiści pod opieką swoich wychowawczyń: p. K. Stankowskiej, p. J. Jereczek i p. B. Hinc stworzyły niepowtarzalny pokaz mody dla nauczycieli połączony z piosenkami i pięknymi życzeniami. Wszystko zapięte było na ostatni guzik. Zarówno ci co występowali, jak i ci co oglądali, mieli świetną zabawę i delektowania się profesjonalnym przygotowaniem.

W tym dniu, na akademii szkolnej, gościliśmy burmistrza p. G. Gołuńskiego, ks. proboszcza P. Krupińskiego i przewodniczącego Rady Rodziców p. S. Szumana. W miłej, przyjemnej i wesołej atmosferze obejrzeliśmy wspólnie z naszą młodzieżą część artystyczną, a na zakończenie występujące dzieciaczki wręczyły wszystkim po jabłuszku pięknie ozdobionym papierowym motylkiem.

Jeszcze raz brawa i gratulacje za wspaniałe życzenia i ciekawy program!