{phocagallery view=category|categoryid=832|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Pod takim hasłem maluszki z oddziału przedszkolnego poznawały dary jesieni. Wcześniej poznały już owoce, a teraz przyszedł czas by poznać i zaprzyjaźnić się z kolorowymi i smacznymi warzywami. Zajęcia na których maluchy poznawały warzywa stały się o tyle ciekawe, że oprócz wąchania, oglądania, smakowania dzieci same mogły przygotować ogórkowe przetwory, które tak często zajadają podczas śniadania. W trakcie zajęć odwiedziły również panie w naszej kuchni, aby zobaczyć jak przygotowywane zostają pyszne posiłki. Niejeden przedszkolak nie mógł się już doczekać, kiedy panie zaczną podawać obiad, bo zapachy i pięknie wyglądające surówki u niejednego malca wywołały głód. Nie obyło się również bez prac plastycznych, dzieci chętnie malowały i dekorowały swoje warzywa i owoce, by kosz Pani Jesieni wyglądał kolorowo i apetycznie.