{phocagallery view=category|categoryid=824|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień Chłopaka jest dość młodym świętem. Obchodzony jest na całym świecie w różnych dniach. I tak, w Trynidad i Tobago, podobnie jak w Indiach, po raz pierwszy obchodzono je 19 listopada. Na Malcie 7 lutego, w Rosji i na Ukrainie 23 lutego. A tak naprawdę nie ma jednej konkretnej ustalonej daty. W Polsce obchodzimy to święto września.

Dziewczyny z klasy Va pod okiem swojej wychowawczyni przygotowały dla swoich kolegów ze szkolnej ławki niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Złożyły swoim kolegom życzenia i zaprosiły na lody, każdy z chłopców mógł sobie wybrać smak i wielkość. I tak cała klasa spędziła mile czas na wspólnym spacerze i konsumpcji pysznych lodów. My, chłopcy na pewno chcielibyśmy, żeby takie święto było częściej, niż jeden dzień w roku, gdyż wtedy dziewczyny darzą nas wyjątkowym szacunkiem, a to jest bardzo miłe.