{phocagallery view=category|categoryid=807|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Wakacje już za nami, a przed nami rok intensywnej pracy. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017 nastąpiło 1 września. Wszystkie klasy pod opieką wychowawców spotkały się o godzinie 9:00 na placu przed szkołą. Najważniejsi byli oczywiście uczniowie, którzy cali i zdrowi powrócili po wakacjach. Miłymi słowami zostali powitani przez zastępcę dyrektora szkoły p. Andrzeja Karczewskiego, który zapoznał rodziców ze zmianami w szkole, nowymi nauczycielami i przekazał najważniejsze informacje pozwalające spokojnie rozpocząć naukę. Następnie głos zabrał ks. proboszcz Piotr Krupiński, który pięknymi słowami powitał uczniów, nauczycieli i rodziców i życzył spokojnej i owocnej nauki.

Kochani uczniowie! Życzymy wam wytrwałości w nauce i samych najlepszych ocen.