{phocagallery view=category|categoryid=716|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Uczniowie naszej szkoły, trenujący na co dzień zapasy wybrali się w dniu 08 stycznia 2016 r. na wycieczkę do Władysławowa. Uczniowie zwiedzili aleję gwiazd, poznając nazwiska najlepszych polskich sportowców, zwiedzili ośrodek przygotowań olimpijskich, mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda codzienny dzień sportowca i reprezentanta Polski oraz zobaczyć jak trenują na zgrupowaniu najlepsi zapaśnicy w kraju podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. Mogli tez poznać osobiście i porozmawiać z medalistami Igrzysk Olimpijskich – Józefem Traczem (Seul, Barcelona, Atlanta 3-krotny medalista olimpijski) i Damianem Janikowskim – medalistą z Londynu. Cały wyjazd nie byłby możliwy bez pomocy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów.