{phocagallery view=category|categoryid=715|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Nasi pierwszoklasiści postanowili uczcić to święto w niezwykły sposób. Zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków, którym wierszem i piosenką podziękowali za opiekę i pomoc w ich wychowaniu. Po przywitaniu gości przez p. dyrektora Piotra Kloczkowskiego, uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń zaprezentowali piękny montaż słowno - muzyczny. Po głośnym odśpiewaniu "Sto lat" wręczyli seniorom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Następnie, za sprawą zespołu teatralnego Świetliki, zapanował świąteczny klimat. Oglądając spektakl teatralny "Jezus naszą nadzieją" wszyscy wrócili wspomnieniami do Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec uroczystości dzieci swoimi tańcami zachęcały babcie i dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Należy nadmienić, że do jego zorganizowania przyczynili się rodzice naszych pierwszoklasistów, którzy upiekli ciasta i służyli swoją pomocą przed uroczystością i po jej zakończeniu. To był wspaniały dzień!