{phocagallery view=category|categoryid=711|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

12 stycznia po raz kolejny klasy szóste pisały próbne testy, które mają za zadanie przygotować dobrze uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, który będzie miał miejsce w kwietniu. Tak jak poprzednio, najpierw sprawdzali swoją wiedzę z matematyki i języka polskiego, a po godzinnej przerwie z języka angielskiego. Po sprawdzianie, uczniowie mieli różne odczucia, od tych: "był łatwy test", do tych "to był najtrudniejszy sprawdzian". Z języka polskiego, jak zawsze, najwięcej trudności sprawiło napisanie pracy stylistycznej, tym razem opowiadania z dialogiem. Jeżeli chodzi o matematykę, to ostatnie zadanie było problemowe.

To ostatni dzwonek, by zmobilizować się przed kwietniowym sprawdzianem i uzupełnić braki, jeżeli takie są, kochani szóstoklasiści.