{phocagallery view=category|categoryid=708|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

We wtorek, 22 grudnia zrobiło się w naszej szkole już świąteczne, a to za sprawą klasowych wigilii. Każda klasa, według swojego uznania, zorganizowała wieczerzę wigilijną. Nie zabrakło tradycyjnych potraw, słodyczy i co najważniejsze opłatka. Nauczyciele wraz z uczniami życzyli sobie zdrowych i radosnych świąt. W klasach śpiewano kolędy i piosenki o tematyce świątecznej.

Dopełnieniem tego uroczystego dnia było wyjście do Centrum Kultury, aby obejrzeć Jasełka w wykonaniu "Świetlików". Jak zawsze przedstawienie było na wysokim poziomie i wprowadziło wszystkich w miłą atmosferę świąteczną. Nad całością tej pięknej inscenizacji czuwała jak zawsze p. G. Jankowska, p. K. Gołąbek oraz p. B. Żaczek.

Wszystkim uczniom oraz ich najbliższym składamy życzenia radosnych i pełnych rodzinnego szczęścia świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!