{phocagallery view=category|categoryid=703|limitstart=0|limitcount=4}

Dnia 10 grudnia o godz. 8:30 w Zespole Szkół Nr 2 w Kartuzach odbyły się zawody w mini koszykówkę dziewcząt szkół podstawowych. Do tych zawodów zgłosiły się cztery drużyny, a mianowicie Szkoła Podstawowa z Brodnicy Górnej, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Kartuz oraz drużyna z naszej szkoły. Rozegrano mecze w systemie "każdy z każdym", czyli każda drużyna zagrała 3 mecze.

Na zawody te uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką p. Marcina Adamczyka. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

• Julia Brzeska
  • Kornelia Wilczewska
  • Inga Langa
  • Weronika Bolduan
  • Anna Korytowska
  • Nadia Wolska
  • Paulina Grądzka
  • Wiktoria Wenzel
  • Kornelia Szwichtenberg
  • Oliwia Kleba
  • Wiktoria Pacholczyk
  • Hanna Miszk
  • Karolina Mielewczyk
  • Izabela Lejkowska
  • Margareta Kąkol
  • Zofia Wendt

W tym turnieju wynik nie był istotny, celem było zachęcenie dziewcząt do gry w koszykówkę i dobra zabawa. Każda drużyna otrzymała puchar dla szkoły, a każdy uczestnik otrzymał medal i słodycze.