{phocagallery view=category|categoryid=707|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

15 grudnia tradycyjnie już od 1980 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Krystyny Stankowskiej i Gabrieli Jankowskiej odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie.

Podczas spotkania szkolny zespół teatralny „Świetliki” zaprezentował jasełka, które wywołały u pensjonariuszy wiele wzruszenia i radości. Po przedstawieniu uczniowie złożyli mieszkańcom i pracownikom ośrodka świąteczne życzenia, wręczyli drobne upominki i własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne. Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie była dla uczniów prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za finansowe wsparcie, dzięki któremu mogliśmy zakupić słodycze do paczek i firmie Przewozy Autokarowe "Gryf" za nieodpłatne udostępnienie środka transportu.