{phocagallery view=category|categoryid=701|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Okręgowa Rada Łowiecka w Gdańsku, zaprosiła uczennice naszej szkoły na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Przygoda z przyrodą". Uroczystość odbyła się 18 stycznia 2015 r. w Fabryce Sztuk w Tczewie. W konkursie brały udział szkoły z Gdańskiego Okręgu Łowieckiego m.in. z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Kościerzyny, Pomieczyna, Gdańska. Z naszej szkoły, przy fanfarach granych na rogu myśliwskim, wyróżnione zostały: Agata Formela kl. VIb, Zuzia Jereczek kl. VIb, Zosia Janicka kl. VIa, Matylda Wasilewska kl. IIc oraz Julia Andraka kl. IIc. Uczennice otrzymały nagrody książkowe. Pierwsze miejsce zajęła Nina Gregorowicz z klasy IIc, ku jej zadowoleniu nagrodą był tablet. Dodatkową atrakcją był koncert sygnałów myśliwskich, pokaz zwierząt spotykanych na terenie Polski oraz pierwszy poważny kontakt z mediami. Dziewczynki mogły poczuć się jak gwiazdy, udzielając wywiadu dla Panoramy TVP Gdańsk. Do końca grudnia wszystkie prace plastyczne można oglądać na wystawie w Fabryce Sztuk. Gratulujemy artystkom i życzymy dalszych sukcesów!