28 listopada miał miejsce Międzyszkolny Turniej Piłki Wodnej pod patronatem Burmistrza Kartuz, zaś organizatorem była Kartuska pływalnia "Neczk". Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej i młodsi. Drużyny składały się z ośmiu osób mieszanych: chłopcy i dziewczęta. Mecz trwał 2x7 minut z przerwą minutową. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jakub Bielecki, Dawid Kąkol, Kacper Adamczyk, Bartłomiej Brylowski, Nikola Zwara, Marta Plichta, Wiktoria Formela. Drużyna dla siebie i naszej szkoły wywalczyła puchar za zajęcie I miejsca, złote medale oraz dyplomy. Największą nagrodą była chyba satysfakcja ze zdobycia "złota" i pokazanie swoich możliwości sportowych i ducha walki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!