{phocagallery view=category|categoryid=671|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

"Wszyscy przychodzimy na ten świat zapowiedziani, odchodzimy bez zapowiedzi". Koniec pażdziernika to czas pełen zadumy nad życiem i wspominiane tych, którzy odeszli z tego świata. W naszej szkole, uczniowie z kółka teatralnego "Teatromani", przygotowali dla klas IV - VI "Poetyckie Zaduszki", aby lirycznym słowem wspomnieć tych, których już nie ma wśród nas. Całości dopełniała muzyka Bacha oraz scenografia z jesiennych liści i świeczki.

Nadchodzące dni są pełne zadumy i refleksji nad mijającym czasem. Kochani uczniowie, zatrzymajcie się w Dniu Zmarłych przy grobach bliskich i przy mogile, którą nikt nie odwiedza, i zastanówcie się chwilę.... Nad czym? Wy będziecie wiedzieli dokładnie nad czym.