{phocagallery view=category|categoryid=656|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nie samą nauką uczeń żyje. Nasi uczniowie, i ci młodsi, i ci starsi, mogli oglądać i podziwiać 22 września występ dyplomowanych artystów i choreografów tańca. Para Fiuk i Gacki zadebiutowała na scenie dramatycznej w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku podczas Festiwalu Tańca. Obecnie pracują z dziećmi w Teatrze Muzycznym "Junior" w Gdyni. Publiczności znani są jako laureaci programu telewizyjnego "You Can Dance III". Łączą balet z różnymi gatunkami muzyki.

Nasze dzieci mogą zapisać się na autorskie warsztaty, których celem jest profesjonalne taneczne szkolenie dzieci. Fiuk i Gacki prowadzić będą zajęcia w Kartuskim Centrum Kultury. Poprzez taniec rozwijały predyspozycje ruchowe i twórcze. Taniec to też rodzaj sztuki. Kto lubi taniec, droga otwarta!