{phocagallery view=category|categoryid=659|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nauczyciel jest kapitanem co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata” to motto uroczystego apelu przygotowanego przez klasę IIIa i IIIb pod kierunkiem nauczycieli p. Joanny Bemowskiej i p. Anny Bladowskiej z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wraz z życzeniami dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników administracji, uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki związane z życiem szkoły. Podczas uroczystości Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński i pan dyrektor Piotr Kloczkowski przekazali nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, a także nagrody jubileuszowe oraz nagrody za szczególne osiągnięcia edukacyjne.