{phocagallery view=category|categoryid=650|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

18 września uczniowie klasy IVa i VIa wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę integracyjną do Gospodarstwa Agroturystycznego - Tematycznej Zagrody Fantazja w Karwnie, niewielkiej miejscowości położonej wśród malowniczych lasów i łąk niedaleko Czarnej Dąbrówki.

Wielką frajdą uczestnikom wycieczki sprawiła gra terenowa Generator Fantazji w poszukiwaniu składników eliksiru, mającego przywrócić zminimalizowane królestwo Fantazji do rzeczywistych rozmiarów. Trzeba było wykonać w grupach cztery zadania, by zdobyć składniki eliksiru i odwrócić zły czar rzucony na królestwo. Wszystkim grupom udało się sprostać zadaniom, odnaleźć, dzięki mapie, wyznaczone miejsca i fantastyczne postacie, które podpowiadały, jak zdobyć kolejny składnik eliksiru.

Zabawa była przednia, a czterogodzinny pobyt w Wiosce Fantazji minął w mgnieniu oka. Wszyscy świetnie się bawili, poznali się lepiej i wspaniale współpracowali przy wykonywaniu zadań. Nie było czasu na nudę!