Uczniowie klas czwartych pod kierunkiem pani Danuty Milewczyk przystąpili do II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Cztery pory roku w oczach dziecka" pod hasłem "Wszystko, co z wiosną i latem związane" zorganizowanego przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Nr 7 w Słupsku. Konkurs miał na celu pokazanie miejsc, sytuacji, które się dzieciom kojarzą z wiosną i latem. Ogółem na konkurs nadesłano 424 prace z 35 placówek. Komisja konkursowa w kategorii 10-latków przyznała III m Zuzannie Stachowiak z klasy IVa za widok z okna na polanę pod lasem z żerującym żurawiami. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała również pracę Karoliny Kowalskiej z IVa za chatę z malwami.

Jest to duże wyróżnienie dla młodych artystek i ogromna satysfakcja z tego, że wśród tak wielu prac, zostały zauważone prace naszych uczennic.