{phocagallery view=category|categoryid=792|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Maj najczęściej nazywany jest najpiękniejszym miesiącem wiosny. Swą wyjątkowość zawdzięcza kwitnącym tulipanom, żonkilom, bzom i innym kwiatom, jak również szczególnemu dniu - Dniu Matki. O Dniu Matki nie zapomniały dzieci z oddziałów przedszkolnych z naszej szkoły, które przygotowały swoim mamom wiele niespodzianek. Były wiersze, inscenizacje oraz piosenki, a na zakończenie dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki. Całej uroczystości towarzyszył wyjątkowy nastrój, na twarzach mam radość przeplatała się z łzami wzruszenia. Nie zabrakło też gromkich braw, którymi mamy podziękowały swoim pociechom za występy.