{phocagallery view=category|categoryid=791|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nasza szkoła nie zapomina o swoich uczniach w tak ważnym dla nich święcie. Co roku ten niezwykły dzień połączony jest z dniem sportu. Dla dzieci jest to dzień pełen wrażeń. Mają zabawę, sport i rozrywkę. W tym roku dopisała również pogoda. Było słonecznie i bardzo ciepło. Pierwsza część pobytu w szkole przebiegała w atmosferze sportowej. Chłopcy z klas IV - VI rozgrywali mecze piłki nożnej. I tak:

• klasa IV b zajęła I miejsce, a IVc II miejsce,
  • klasa Vb zajęła I miejsce, a Va II miejsce,
  • wśród klas szóstych I miejsce zajęła drużyna B. Brylowskiego.

Jeżeli chodzi o dziewczynki, to rozegrały one mecze w siatkówkę rzucaną. I tak:

• IVb, Vb, VIc zajęły I miejsce,
  • IVc, Va, VIa zajęły II miejsce.

Uczniowie otrzymali dyplomy i słodkości od dyrekcji szkoły. Należy nadmienić, że w tym dniu wszystkie dzieci były wygranymi. Chodziło przecież o dobrą zabawę. Druga część dnia, to czas spędzony pod opieką wychowawcy. Były zabawy, gry, oglądanie ulubionych filmów. Na zakończenie miłego dnia wszyscy uczniowie i mali, i duzi otrzymali lody dla ochłody. Podziękowania dla rodziców i dyrekcji. Również klasy 0 - III spędziły miło czas na zabawie i pikniku. Dla wszystkich wielkie brawa i wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka!