{phocagallery view=category|categoryid=787|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W maju uczniowie klas piątych po raz pierwszy przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. W pierwszej kolejności zdali egzamin teoretyczny z przepisów ruchu drogowego, później 23 maja odbył się egzamin praktyczny. Młodych kursantów egzaminował specjalista z kartuskiej drogówki. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością przepisów i sprawnie pokonali wyznaczoną trasę, pokazując swoje umiejętności w jeździe rowerem. Kursanci przygotowywali się sumiennie przez cały rok. Dodatkowo uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Bezpieczna+", który również pozwolił poszerzyć im wiedzę niezbędną do uzyskania tego ważnego dokumentu.