{phocagallery view=category|categoryid=788|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 20 maja dziewczynki z klas pierwszych jako zespół PEREŁKI oraz grupa taneczna z klas szóstych FADO, pod kierunkiem pani Ewy Derbich i Pauliny Kosznik reprezentowały naszą szkołę w II Powiatowym Przeglądzie Zespołów i Grup Tanecznych w Zespole Szkół w Kiełpinie. W przeglądzie wzięło udział 11 grup, ponad 160 uczestników szkół podstawowych i gimnazjalnych, które oceniała niezależna komisja w składzie: Joanna Zięba - właściciel, instruktor szkoły tańca Mambo, Elżbieta Raczyńska - właściciel, instruktor Profesjonalnej Szkoły Tańca El’dance oraz Dominika Baranowska - pracownik Wydziału Kultury, Sportu NGO w Kartuzach. Imprezę uświetnili swoją obecnością Zastępca Burmistrza p. Tomasz Belgrau, p. Dariusz Las Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu NGO w Kartuzach, dyrektorzy szkół oraz licznie zgromadzona publiczność, która gorąco dopingowała tancerzy.

• zespół PEREŁKI - II miejsce w kategorii klas 0 - III,
  • zespół FADO – II miejsce w kategroii klas IV - VI.

Radość dzieci i młodzieży wyrażona wspólnym tańcem w czasie przerwy oraz na zakończenie imprezy wprawiała w zachwyt widzów. Najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe.