{phocagallery view=category|categoryid=786|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Dnia 19 maja w Szkole Podstawowej Nr 1 w Kartuzach odbył się III Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "Say it in English". W konkursie wzięło udział 38 uczniów z 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Wolska i Fabian Wódczyński z klasy Vb oraz Amelia Lipkowska i Julia Podgórska z klasy VIc. Test konkursowy sprawdzał umiejętności komunikacyjne uczniów, uczestnicy uzupełniali lub układali dialogi sytuacyjne. W kategorii klas piątych zwyciężyła nasza uczennica Zosia Wolska, zaś Fabian Wódczyński uzyskał czwarty wynik. W kategorii klas szóstych obie nasze uczennice zdobyły taką samą ilość punktów i tylko jeden punkt dzielił je od trzeciego miejsca. Gratulujemy!