{phocagallery view=category|categoryid=782|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 9 maja 2016 r. o godz. 9:00 na boisku przy Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju tym wzięło udział siedem drużyn. Szkoły zostały podzielone na 2 grupy. Po rozegraniu meczy grupowych rozegranych systemem "każdy z każdym" zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do meczu półfinałowego w którym zajęliśmy 1 miejsce. Po meczu finałowym zajęliśmy 2 miejsce i w związku z rezygnacją Szkoły Podstawowej z Dzierżążna awansowaliśmy do finałów powiatowych, które odbędą się 12 maja w Sulęczynie. Paweł Raczyński został najlepszym zawodnikiem turnieju. Wyniki meczy naszej drużyny przedstawiają się następująco:

• SP Kolonia - SP Nr 2 0:2
  • SP Nr 1 – SP Nr 2 2:1
  • SP Nr 2 – SP Kiełpino 2:0 (mecz półfinałowy)
  • SP Nr 2 – SP Dzierżążno 1:2 (mecz finałowy)