{phocagallery view=category|categoryid=773|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 9 maja 2016 r. Kinga Rasch z IVc uczestniczyła w konkursie piosenki "Śpiewam, bo umiem", który odbył się w Szkole Podstawowej w Lisich Jamach. Celem konkursu było poszukiwanie i odkrywanie "małych talentów" muzycznych wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Przeznaczony był dla solistów z terenu powiatu kartuskiego. Przesłuchania odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy I-III gimnazjum. Każdy uczestnik musiał zaprezentować indywidualnie dwa utwory wokalne w języku polskim o dowolnej tematyce. Kinga zaprezentowała znane wszystkim piosenki "Tyle słońca w całym mieście" oraz "Zakazany owoc". Za wykonanie przygotowanych utworów została nagrodzona III miejscem. To kolejny sukces Kingi w konkursach wokalnych. Gratulujemy!