{phocagallery view=category|categoryid=769|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 15 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej "Just Sing", który odbył się w Szkole Podstawowej w Baninie. W grupie klas I-III naszą szkołę reprezentowała Almira Smolińska (klasa Ib), która zaśpiewała piosenkę "Fly to your heart" z filmu "Dzwoneczek". W kategorii klas IV-VI wystąpiły Kinga Rasch z piosenką "Girl on Fire" oraz duet: Nikola Zwara i Wiktoria Formela (klasa VIc) z piosenką "Riptide". Konkurencja była ogromna, w konkursie wzięli udział uczniowie 23 szkół powiatu kartuskiego oraz Trójmiasta. Wszystkie występy naszych uczennic były bardzo udane i nagrodzone gromkimi brawami. Ostatecznie jury wyróżniło występ naszego duetu. Nikola i Wiktoria wzięły udział w uroczystym Koncercie Laureatów, który odbył się w sobotę 23 kwietnia na nowo otwartej hali widowiskowo - sportowej w Baninie. Gratulujemy sukcesu!