{phocagallery view=category|categoryid=762|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W lutym bieżącego roku Kartuskie Hospicjum Domowe ogłosiło Konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych zatytułowany "Anioł Nadziei". Nasi uczniowie chętnie, jak zawsze, wykonali niezwykle kreatywne prace, prześcigając się w pomysłach i różnorodności zastosowanych technik. Ogółem ilość przekazanych do organizatora konkursu prac była duża, w sumie w trzech kategoriach przekazano 198 prace z 23 placówek.

Trud i zaangażowanie naszych uczniów zaowocowały nagrodami, z których ogromnie się cieszymy. Szczęśliwe laureatki to: Zuzanna Stachowiak z kl. IVa zdobywczyni I miejsca i Agata Bielecka z kl. IVb zdobywczyni wyróżnienia w kategorii klasy IV-VI. Laureatki swoje prace wykonały pod kierunkiem pani Danuty Milewczyk. Zuzia i Agata odbiorą nagrody podczas festynu Pola Nadziei 2016 w Kartuzach, w niedzielę 24 kwietnia.